Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

Nasze zalety
  • Responsywny design
  • Wysoka jakość kodu
  • Modułowość
  • Wydajność
  • Łatwość obsługi

Każda strona musi być tworzona z wizją przyszłości

Projektowanie strony rozpoczynamy od briefengu z klientem i staramy się zdobyć jak najwięcej informacji na temat oczekiwań naszego potencjalnego klienta.

Następnie przygotowujemy indywidualną wycenę projektu strony WWW, przewidywany czas realizacji wraz z ewentualnymi poprawkami, które są nieuniknione. Dobieramy najbardziej odpowiedni subsystem, na którym strona zostanie stworzona.

Przystępując do realizacji dążymy do 100% satysfakcji klienta, ponieważ doświadczenie pokazuje, że zadowoleni klienci są idealną reklamą.

chiodo.pl

Jeden z największych dystrybutorów lakierów hybrydowych do paznokci w Polsce. Chiodo zaopatruje większość rynku kosmetycznego od przeszło 5 lat.

Nasze projekty
doba.pl wykonanie

doba.pl

Najpopularniejszy w regionie portal informacyjny dla mieszkańców województwa dolnośląskiego.

zabawkowo.com wykonanie

zabawkowo.com

Popularny sklep internetowy z zabawkami dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych.

dcdpaznokcie.pl

Największa hurtownia kosmetyczno-fryzjerska w Polsce.

Dołącz do grona naszych klientów

Mieliśmy problemy natury technicznej z naszym hostingiem, jednak firma iComp staneła na wysokosći zadania, problem został zażegnany w kilka godzin. Jesteśmy wieloletnimi partnerami i nasza współpraca zawsze była bardzo sprawna, możemy jedynie zachęcić innych do korzystania z usług iComp.pl.
Tomasz Kuriata
Założyciel doba.pl
Jesteśmy młodą firmą i kluczowe dla nas jest sprawne działanie sklepu internetowego, co zapewnia firma iComp.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo, że zawsze zdarzają się awarię i nie zawsze można je naprawić od ręki, ale do tej pory wszystko było załatwiane w rozsądnych ramach czasowych.
Marek Moroz
Współwłaściciel chiodo.pl

Doświadczenie i jakość

Nasza mantra

W naszej pracy cenimy sobie i dążymy do osiągnięcia jak najwyższej jakości wykonywanych usług. Posiadamy dedykowane rozwiązania dla sklepów internetowych, które ciągle udoskonalamy.

Zawsze staramy się wycisnąć jak najwięcej z możliwości, które oferuje Twoja branża w połączeniu z naszymi rozwiązaniami. Doświadczenie podpowiada nam, że w każdej branży jest zawsze miejsce na innowacje i właśnie z nami osiągniesz przewagę nad konkurencją.

  • Kreatywność
  • Doświadczenie
  • Jakość
  • Innowacje
  • Przyszłość

Dołącz do nas

Razem możemy zdziałać naprawdę wiele.

icompbiznes.pl
Logo