Projektowanie stron internetowych

Nasze zalety
  • Responsywny design
  • Wysoka jakość kodu
  • Modułowość
  • Wydajność
  • Łatwość obsługi

Każda strona internetowa musi być tworzona z wizją przyszłości

Projektowanie strony rozpoczynamy od briefengu z klientem i staramy się zdobyć jak najwięcej informacji na temat oczekiwań naszego potencjalnego klienta.

Następnie przygotowujemy indywidualną wycenę projektu strony WWW, przewidywany czas realizacji wraz z ewentualnymi poprawkami, które są nieuniknione. Dobieramy najbardziej odpowiedni subsystem, na którym strona zostanie stworzona.

Przystępując do realizacji dążymy do 100% satysfakcji klienta, ponieważ doświadczenie pokazuje, że zadowoleni klienci są idealną reklamą.

Internet w ostatnim czasie zdominował życie ludzi; wykorzystujemy go nie tylko dla rozrywki, coraz większy procent społeczeństwa wskazuje w badaniach na Internet jako główne źródło poszukiwania informacji. Poszukujemy nie tylko wiadomości o świecie, lecz zaczynamy przeszukiwać internetowe zasoby wtedy kiedy zamierzamy coś kupić lub skorzystać z danej usługi.

Strony internetowe przedsiębiorstw – zarówno małych i dużych już dawno przestały spełniać rolę wyłącznie sieciowych wizytówek – stając się cennym narzędziem poprawy i podtrzymania wizerunku firmy, komunikacji z aktualnymi i potencjalnymi klientami, reklamowania swojej działalności, zwiększenia poziomu sprzedaży – czy też przeniesienia sprzedaży właśnie do Internetu.

chiodo.pl

Jeden z największych dystrybutorów lakierów hybrydowych do paznokci w Polsce. Chiodo zaopatruje większość rynku kosmetycznego od przeszło 5 lat.

Nasze projekty
doba.pl wykonanie

doba.pl

Najpopularniejszy w regionie portal informacyjny dla mieszkańców województwa dolnośląskiego.

zabawkowo.com wykonanie

zabawkowo.com

Popularny sklep internetowy z zabawkami dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych.

dcdpaznokcie.pl

Największa hurtownia kosmetyczno-fryzjerska w Polsce.

Dołącz do grona naszych klientów

Mieliśmy problemy natury technicznej z naszym hostingiem, jednak firma iComp staneła na wysokosći zadania, problem został zażegnany w kilka godzin. Jesteśmy wieloletnimi partnerami i nasza współpraca zawsze była bardzo sprawna, możemy jedynie zachęcić innych do korzystania z usług iComp.pl.
Tomasz Kuriata
Założyciel doba.pl
Jesteśmy młodą firmą i kluczowe dla nas jest sprawne działanie sklepu internetowego, co zapewnia firma iComp.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wiadomo, że zawsze zdarzają się awarię i nie zawsze można je naprawić od ręki, ale do tej pory wszystko było załatwiane w rozsądnych ramach czasowych.
Marek Moroz
Współwłaściciel chiodo.pl

Doświadczenie i jakość

Nasza mantra

W naszej pracy cenimy sobie i dążymy do osiągnięcia jak najwyższej jakości wykonywanych usług. Posiadamy dedykowane rozwiązania dla sklepów internetowych, które ciągle udoskonalamy.

Zawsze staramy się wycisnąć jak najwięcej z możliwości, które oferuje Twoja branża w połączeniu z naszymi rozwiązaniami. Doświadczenie podpowiada nam, że w każdej branży jest zawsze miejsce na innowacje i właśnie z nami osiągniesz przewagę nad konkurencją.

Tworzenie stron internetowych, to nasza pasja, co przekłada się na finalną jakość produktów, które otrzymasz. Lata doświadczeń i otwarty umysł pozwala nam na oryginalne i odporne na ząb czasu pomysły. Z nami na pewno osiągniesz sukces.

  • Kreatywność
  • Doświadczenie
  • Jakość
  • Innowacje
  • Przyszłość

Dołącz do nas

Razem możemy zdziałać naprawdę wiele.

Zalety posiadania strony internetowej.

1. Cenne informacje dla klientów

Nawet w przypadku prowadzenia działalności stacjonarnej trzeba pamiętać, że coraz więcej potencjalnych klientów informacji i usługach z okolicy, których potrzebuje poszukuje w Internecie. Jeżeli nie jesteś obecny w Internecie – tracisz takiego klienta. Na stronie www warto zamieścić nie tylko informacje dotyczące miejsca prowadzenia i charakteru swojego biznesu ale przede wszystkim należy zareklamować się w sposób zachęcający do skorzystania z usług. W tym celu warto umieścić zarówno pełny jak i skrócony opis oferty.

2. Wizerunek

Strona, która wygląda profesjonalnie: jest stonowana i nowoczesna, przejrzysta, jej motyw dobrany jest do rodzaju prowadzonej działalności, funkcjonuje bez zarzutu wpływa na postrzeganie firmy jako profesjonalnej i godnej zaufania w swoim fachu. Strona, która się wiesza, niepoprawnie wyświetla treści na urządzeniach mobilnych, lub w ogóle z nimi nie współpracuje raczej nie zachęci do skorzystania z Państwa oferty. Właśnie dla tego tworzenie stron internetowych do zadanie dla profesjonalistów, którzy przygotują serwis www w taki sposób aby podnosił Państwa wiarygodność w oczach klienta, uczynił wasz biznes rozpoznawalnym w okolicy i zapewnił widoczność w sieci. Tylko profesjonaliści są na bieżąco z najnowszymi trendami informatycznymi, które mogą to zapewnić.
Poprzez umieszczenie na stronie bloga z krótkimi artykułami z zakresu działalności firmy kreuje się swój własny wizerunek jako eksperta danej dziedziny. Blog tematyczny rozbudza dyskusje wśród klientów jest tez idealnym miejscem do wplecenia słów kluczowych ułatwiających wyszukanie strony w sieci.

3. Kontakt z klientami

Globalizacja i postęp techniczny uczynił Internet podstawowym kanałem wymiany informacji. Wielu stawia na kontakt mailowy, nie chcąc tracić czasu na dzwonienie do firmy czy osobistą wizytację. Wstępna selekcja, z którą firmą warto się skontaktować podejmowana jest właśnie po zapoznaniu się z firmową stroną. W tym miejscu ważne jest, aby strona posiadała poprawnie funkcjonujący formularz kontaktowy, który pozwoli na skierowanie wiadomości bezpośrednio do nas – klient oszczędzi czas na ręcznym kopiowaniu adresu. Warto też wspomnieć, że niektóre darmowe serwisy oferujące darmowe, zdalne i automatyczne utworzenie strony nie posiada funkcji formularza kontaktowego, lub jest on bardzo ograniczony (np. bez możliwości dodawania załączników). Równie wielu klientów korzysta z map dostarczanych przez Google – umieszczona na stronie mapka z dojazdem, która będzie się poprawnie otwierać i powiększać jest kolejną rzeczą, która ma niebagatelne znaczenie dla klientów. Istotne jest aby utworzona strona poprawnie współpracowała z Google Analytics – narzędziem, które pozwala na uzyskanie szczegółowych danych na temat osób, które odwiedzają stronę – co ułatwi zaplanowanie właściwych działań marketingowych.
Niezwykle pozytywnie postrzeganą przez klientów rzeczą jest obecność profilu firmowego na portalach społecznościowych – dzięki którym firma zmniejsza dystans od klientów i staje się dla nich bardziej dostępna. Funkcjonale firmowej strony i profilu powinno być ze sobą połączone: profil powinien odsyłać do strony i sklepu online; strona zaś do profilu.

4. Kanał sprzedażowy

Nawet jeśli Państwa biznes z powodzeniem funkcjonuje stacjonarnie, sprzedaż przez Internet zwiększy poziom sprzedaży i dostarczy napływów klientów, którzy w stacjonarnej formie by nimi nie zostali. Dobre wrażenie pozostawia fakt, kiedy firma obecna i handlująca w Internecie miała swój własny sklep Internetowy (a nie ograniczała się tylko do serwisów zewnętrznych). Tworzenie stron internetowych z funkcją „www shop” to nie lada wyzwanie: należy zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo przesyłanych przez klientów danych; sklep powinien funkcjonować bezawaryjnie, być przejrzysty i intuicyjny dla klientów, oferować wiele kanałów płatności, umożliwiać sortowanie produktów i usług na kategorie i ich szybkie wyszukanie. Wszystkie te wartości, nieskromnie potrafimy Państwu zagwarantować.

5. Zwiększenie wiarygodności.

Profesjonalnie przygotowana strona www zwiększa wiarygodność firmy. Dzięki niej można podzielić się z potencjalnymi klientami poziomem realizacji usług poprzez utworzenie galerii czy zamieszczeniu opinii zadowolonych klientów. Dokładne zdjęcia i szczegółowe opisy usług i produktów powinny przekonywać, że to właśnie z Państwa usług należy skorzystać.

Cechy idealnej strony internetowej.

Tworzenie stron internetowych to proces wieloetapowy i pracochłonny – nie taki łatwy, o czym już wspominaliśmy. Warto powierzyć go osobom, które znają współczesne trendy, wiedzą jakie rozwiązania zastosować aby strona była funkcjonalna dla użytkownika – odbiorcy oraz łatwa w obsłudze dla administratora. Oto kilka ważnych cech strony, które gwarantujemy:

1. Atrakcyjna szata graficzna i przejrzystość.

Warto zauważyć, że są to pierwsze walory strony, które odbiera użytkownik. Dla tego też kładziemy na to duży nacisk dobierając do siebie przyjazne kolory i motywy z przemyślanie wkomponowanymi grafikami. W naszych realizacjach ograniczamy paletę barw i stosowanych kolorów, dzięki czemu unikamy efektu, że Państwa klient nie wie na co patrzeć; dbamy przy tym o dobór czcionki – jej król, wielkość i kolor – aby w zestawieniu z pozostałymi elementami graficznymi była ona czytelna. Strona jest przejrzysta, kiedy nie jest nadto przepełniona informacjami i grafikami – na wykonanych przez nas stronach wszystkie elementy (tj. nagłówki, akapity, zdjęcia) komponują się w integralną całość, która wyraża się w przemyślanym rozmieszczeniu i zastosowaniu przestrzeni pomiędzy nimi. Staramy się, aby zaprojektowana strona była oryginalna i unikatowa (rozpoznawalna dla Państwa klientów). Warto tutaj podkreślić, że w tym zakresie użytkownicy nie lubią zmian – szybko przyzwyczają się do schematów i rozwiązań zastosowanych w stronie (jak np. miejsce, w którym znajduje się ikona sklepu internetowego) – każda zmiana sprawia, że muszą się strony uczyć od nowa, czasem z tego rezygnując (w szczególności w przypadku drastycznych zmian) – warto zatem wszystkie je przemyśleć.

2. Funkcjonalność i responsywność.

Czasy, w których strony internetowe przeglądano wyłącznie na komputerach przeminęły już dawno. Współczesne tworzenie stron internetowych powinno polega na zapewnieniu takiego samego poziomu komfortu z ich korzystania na różnych urządzeniach. Użytkownicy często na przemian korzystają np. z komputera i telefonu. Strona powinna być responsywna – dostosowywała wielkość wyświetlanych treści do rozmiaru ekranu.

3. Szybkość i bezpieczeństwo

Użytkownicy i administratorzy nie lubią czekać i dobrze o tym wiemy. Dokładamy wszelkich starań aby ostateczna wersja strony ładowała się Państwa klientom szybko i poprawnie użytkownikowi, co z kolei przedkłada się na poziom indeksowania w wynikach wyszukiwarki Google. Nie mniej ważna jest dla nas szybkość i sprawność panelu administracyjnego, co bezpośrednio przedkłada się na Państwa zadowolenie z naszych usług.
Zadbamy o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników poprzez Certyfikat SSL – odpowiednio szyfrowany protokół strony internetowej, który zapewni klientom poczucie bezpieczeństwa i poufność.
Osadzając swoja stronę na serwerze należy zwrócić uwagę na parametry techniczne serwera oraz poziom jego awaryjności – stabilny hosting przedkładający się na dostępność strony topodstawa.
W przypadku sklepu internetowego warto się skupić także na regulaminie i polityce prywatności, w których określa się główne zasady świadczenie usług i sprzedawania produktów. W kontekście prawnym równie istotną rzeczą są „cookies” (ang. Ciasteczka – dane przeglądania)

4. Łatwość w obsłudze

Na tę sfera składają się dwie podstawowe części. Po pierwsze, User experience (UX) i user interface (UI) określane również jako “Product Design” to proces projektowania i dostosowywania (w tym przypadku) strony www dla potrzeb danego profilu użytkownika z uwzględnieniem dostępności, funkcjonalności, łatwości i szybkości obsługi. Po drugie, back-end, czyli wszystko to, czego nie widzą odbiorcy a co jest niezbędne administratorowi do poprawnego funkcjonowania strony. Projektując strony internetowe dbamy o to, aby były one intuicyjne i łatwe w obsłudze nawet dla najbardziej niedoświadczonego użytkowania – zarówno od strony odbiorcy (klienta) jak i administratora.

5. Dlaczego my?

Tworzenie stron internetowych to nie tylko nasza praca i codzienność ale przede wszystkim pasja, która sprawia nam wiele przyjemności. Każde kolejne zlecenie traktujemy jako wyzwanie, w którym najwyższym celem jest zadowolenie klienta. Swój profesjonalizm wyrażamy już od pierwszego kontaktu, kiedy zapoznajemy klienta z naszą ofertą – to my „rzucamy konkrety na stół”, konkrety, które będą odpowiedzią na Państwa oczekiwania i wizualizacje co do przyszłej strony firmowej. Już sama rozmowa o tym jak będzie ona wyglądać to okazja aby oczarować Państwa naszą wiedza i doświadczeniem – Nie, nie będziemy działać bezmyślnie i wyłącznie z chęci zysku; jeżeli wiemy, że możemy zrobić coś lepiej niż chce tego klient staramy się go przekonać do zaproponowanych przez nas rozwiązań. Zdajemy sobie także sprawę, że nie każdy jest ekspertem w dziedzinie nowoczesnych technologii, wiemy także, że wielu z Państwa nie ma świadomości jak wygląda tworzenie stron internetowych – dlatego nie będziemy operować pojęciami, których Państwo nie zrozumieją bez ich wyjaśnienia i wytłumaczenia. Naszych klientów traktujemy jak dobrych szefów – rozmawiamy o możliwościach, dyskutujemy o problemach, wypracowujemy wspólne rozwiązania. Sprostamy wymaganiom i oczekiwaniom każdego klienta, urzeczywistniając w wykonanej realizacji strony wszystko, o czym tu napisaliśmy. Państwa zadowolenie jest naszym sukcesem.

icompbiznes.pl
Logo